Baltacı Makine Hakkında


Kurucumuz Mustafa Bey 1922 yılında askerlikte öğrendiği sıcak demirciliği memlekete geldiğinde yapmaya başlamıştır. Amatör ruhla balta ve orak gibi kesici aletler yapmış ve Baltacı Mustafa usta lakabını almış daha sonra Baltacı ailenin soyadı olarak kalmıştır. Mustafa ustanın devam eden bu çalışması oğlu Yusuf tarafından meslek haline getirilmiş 1947 yılında Baltacı makine ticari hayatına sıcak demircilikle başlamıştır.Şu an dördüncü nesil devam etmektedir.

Dönemsel gelişmeler ışığında , bölgede ihtiyaç olan mamül ürünlerini üretmiştir. Halen geçmişten gelen tecrübe ile teknolojik gelişmeleri takip edip madenlere, hidroelektrik santrallere, çay fabrikaları ve beton santrallerine hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu kuruluşlara ve fabrikalara başlıca hizmet alanlarımız çelik konstrüksiyon imalatları, kazanlar, çimento siloları, muhtelif elekler, hes ekipmanları ve özel imalatları, konveyörler ile proje bazlı işler ile teknik destek müteahhitlik hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

Kurumsallaşmaya önem veren Baltacı A.Ş. bu bilgi birikimlerini geleceklere aktarmak için yoğun mesai harcamaya devam etmiş ve şahıs işletmesinden çıkıp, bölgenin önemli şirketlerinden biri haline gelmiştir.

Sonuç olarak; geleceğe emin adımlarla yürüyen Baltacı A.Ş. uzman teknik personel, tecrübeli mühendis ve yönetim kadrosu ile tüm bölgede büyüyerek hizmetlerine devam edecektir.

İletişim BilgilerimizÇalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cumartesi: 08:00 - 18:00
  • Pazar: Kapalı

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?